NEDEN GE-Tİ?
01
Güvenilir

Çalıştığı tüm markalar ile uzun yıllara yayılan ilişkileri olan ve birçoğu ile halen birlikte yola devam eden bir şirketiz.

02
Etkili

İçinde bulunduğumuz yerel ve global projelere kattığımız değerler sayesinde, sektörde etkimizin yıllar geçse de hissedilmesini sağlıyoruz.

03
Tecrübeli

Sektör dinamiklerine olan hakimiyetimiz, mevcut bilgi birikimimiz ve konusuna hakim deneyimli çalışma arkadaşlarımız sayesinde, her daim iş ortaklarımızın verimliliğini artırmak için çalışıyoruz.

04
İş Ortağınız

İçinde yer aldığınız projenin mahiyeti her ne olursa olsun, sürecin aksaksız bir şekilde yürümesi ve mümkün olan en kısa sürede sonlanması için sizin ekibinizin bir parçası gibi çalışırız.

Neler Yapıyoruz ?Geleceği Mükemmeliyet Temelinde İnşa Ediyoruz

Su, buhar, doğalgaz, hava ve çeşitli sıvıların geçtiği her türlü mekanik tesisat ekipmanlarını bayilikler kanalı ile yerli ve yabancı müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. Böylece projenize ait tüm mekanik tesisat elementlerini tek bir yerden satın alabiliyorsunuz.

Nasıl Yapıyoruz?Yetenekli Kadromuzla Öncü Projeler Yaratarak

Farklı fikir ve yetkinliklere sahip konusunda uzman kadromuz sayesinde yapı ve tesisat sektöründeki tüm projelerin en ince ayrıntısına kadar hakimiz.

Projelerimiz
Müşteri Görüşleri

Genç Mühendislik firması olarak yaklaşık 20 yıldır GE-Tİ firması ile karşılıklı güven ve samimiyet odaklı ticaret yapmaktayız.

Satış öncesi ve sonrası süreçlerdeki eşsiz destekleri sektörümüzde örneğine az rastlanan bir özende olup, bu çapta ayrıcaklıklı bir hizmet alabilmek bizleri çok memnun etmekte.

Hüseyin Bilimli Genç Mühendislik Y.K. Başkan Yardımcısı

Profesyonel kadrosu ve doğru ürün yönlendirmesi ile önemli bir çözüm ortağımız oldunuz.

Umarım bir çok projemizde çözüm ortağı olmaya devam edersiniz. İşlerinizde size başarılar diliyorum.

 

 

 

Berkan ULUDAĞLI Tesla Group MMC   

Ge-ti İnşaat göstermiş olduğu özveri ve çözüm olanaklarıyla birlikte çalıştığımız 10 yılı aşkın süredir, bizim için bir tedarikçi değil, adeta bir çözüm ortağı haline gelmiştir.

Mekanik tesisat sektöründe böyle bir çözüm ortağına sahip olmak bizler için büyük mutluluk.

 

Ekrem Yıldız SNG Mekanik Genel Müdürü

Portföyünde bulunan malzemeleriyle tüm insaat gurubuna hitap eden bir firmanin yani sira deneyimli personeliyle eşsiz bir firma.

 

 

 

 

Osman Özket LTD Artwin Georgia